Tato webová stránka je uzavrena.

Tvorba e-learningů

Tvoříme e-learningy nenáročné na obsluhu při tom maximálně jednoduché pro školené. Zajistíme programování e-learningu na míru nebo levnější variantu vycházející ze šablony. Vlastním vývojovým týmem připravujeme řešení, které můžeme upravit na míru vašim potřebám. Optimalizujeme e-learnig na mobilní zařízení - tablety i mobilní telefony.

Tvorba webových stránek a webdesign

Nenabízíme jen výrobu webových stránek, ale i analýzy, návrh a kompletní propagaci na internetu včetně vyhodnocování. Snažíme se poznat vaše potřeby i potřeby vašich zákazníků a na základě toho navrhnout optimální řešení tvorby webové prezentace i následné propagace. Přemýšlíme nad návratností investic, proto vyrábíme nejen www stránky na míru, ale i levné webové stránky vycházející ze šablony. U internetového marketingu si můžete vybrat řešení na klíč nebo můžete využít i samotné a tedy levnější konzultace.

Tvorba e-shopů

Tvoříme internetové obchody nenáročné na obsluhu při tom maximálně jednoduché pro nakupující. Zajistíme programování e-shopu na míru nebo levnější variantu vycházející ze šablony. Vlastním vývojovým týmem připravujeme řešení, které můžeme upravit na míru vašim potřebám. V internetovém obchodě založeném na našem redakčním systému můžete zpracovat stovky objednávek za hodinu nebo pracovat s tisíci produktů.

Kódování

Kódování šablony webových stránek je činnost, při které z vašeho grafického návrhu vytvoříme jednotlivé html soubory pro všechny sekce webu a naplníme je obsahem (texty, obrázky, apod.). Při kódování webových stránek se musí dbát na standardy a doporučení. Takové webové stránky se rychle načítají a ve všech internetových prohlížečíh se zobrazí správně. Bez problémů se přizpůsobují v alternativních zařízeních (tablety, mobilní telefony).

Mikrostránky

Mikrostránky jsou jednoduché webové stránky úzce zaměřené na konkrétní informace (produkt, službu, skupinu produktů, reklamní kampaň, apod.). Mikrostránky často slouží jako doplněk hlavního rozsáhlého webu nebo e-shopu, který obsahuje daleko větší množství různorodých informací.  Mikrostránky mají díky své úzké profilaci velký přínos pro vaše návštěvníky tím, že se věnují pouze konkrétní problematice. Obrovský význam mají však také z marketingového hlediska.

iOS aplikace

Kdo dnes nemá webové stránky, jako by nebyl. Webové stránky jsou výkladní skříní vaší firmy. S mobilní aplikací však můžete přijít mohem blíže ke svým zákazníkům. A pokud vaše aplikace obsahuje vtipný a zábavný obsah, je pro uživatele kontakt s vaší firmou zabarvený pozitivní emocí. A to je klíč k tomu, aby se stal vaším zákazníkem. Odlišíte se a bude si vás pamatovat.

Branding

Branding = obchodní značka má obecně tři hlavní cíle: posilovat známost značky, budovat sympatie ke značce, zdůraznit odlišnost značky. Internet je pro branding velice důležitý prostředek, neboť umožňuje skvělou interakci s uživatelem, je schopný velmi přesného cílení a umožňuje použití mnoha různých nástrojů, strategií a taktik, které lze k posilování značky využít.

Internetový marketing

Pomůžeme najít nejlepší typ marketingu na internetu. Díky důkladné analýze a správnému hodnocení trhu navrhneme fungující internetový marketing zaměřený na přesné cíle. SEO optimalizace, PPC reklama, sociální sítě, PR marketing, e-mail marketing, bannerové reklamy, netradiční formy marketingu.

Formulář byl úspěšně odeslán